• Novinky

 • Lázeňský voucher 2.000,-Kč

  Užijte si lázeňskou péči za zvýhodněných podmínek – vygenerujte si svůj lázeňský voucher na 2000 Kč (www.kudyznudy.cz/vouchery). Nabídku pobytového balíčku naleznete v sekci "Akce a balíčky" - "Speciální nabídka". Při rezervaci hlaste celé jméno a číslo voucheru. Platnost voucherů je momentálně do 31.3.2022.

 • Lázně - aktuální otvírací doba

  31.12.2021 - 28.1.2022 - zavřeno

 • Lovecký zámeček - aktuální otvírací doba

  31.12.2021 - 27.1.2022 zavřeno / 28.1. otevřeno od 9:00

 • Lovecká restaurace - aktuální otvírací doba

  3.1.-27.1. zavřeno / 28.1. otevřeno od 10:00

 • VOUCHERY 3500KČ PRO PRVNÍ LINII - ZLÍNSKÝ KRAJ

  Přijímáme rezervace na pobyty pro pracovníky zdravotních a sociálních služeb, kteří obdrželi voucher v hodnotě 3500 Kč od Zlínského kraje. PODMÍNKOU VYUŽITÍ VOUCHERU JE UBYTOVÁNÍ NA MINIMÁLNĚ 2 NOCI. Objednávky pobytů přijímáme na emailu: info@lazneleopoldov.eu. Platnost voucherů je do 30.6.2022.

 • Podmínky pro provoz masáží

  Podmínky platné pro využití našich služeb - u nás budou dodržovány přísná hygienická opatření, to stejné očekáváme i od vás dle nařízení vlády ČR. Zákazník se musí prokázat některým z následujících potvrzení: Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: 1) prošel druhou dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 14 dní 2) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.

 • Ubytování otevřeno - bez omezení kapacity

  Přijímáme objednávky na ubytování. Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (toto neplatí pro děti do 6 let): Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: 1) absolvoval nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem 2) prošel druhou dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 14 dní 3) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu.

 • SOLNÁ JESKYNĚ - PODMÍNKY VSTUPU

  Vstup do solné jeskyně nově povolen pouze ve SVĚTLÝCH ČISTÝCH PONOŽKÁCH, které si každý musí přinést z domu, VSTUP NABOSO JE ZAKÁZÁN. V případě, že zapomenete, je možné ponožky zakoupit v recepci lázní. Nadále platí zákaz konzumace a jídla a pití v solné jeskyni. Těšíme se na vaši návštěvu a děkujeme vám za spolupráci, která zvyšuje bezpečí vás i všech ostatních návštěvníků.

 • POBYT S VOUCHEREM 2000 KČ

  Přijímáme objednávky na lázeňský pobyt s využitím voucheru 2000 Kč. Nabídku naleznete v sekci "Akce a balíčky" - Speciální nabídka. Objednávky zasílejte na email: info@lazneleopoldov.eu.

 • Masérka

  Hledáme do našeho kolektivu masérku na plný úvazek nebo na občasné výpomoci. Životopisy zasílejte na info@lazneleopoldov.eu. Více informací na tel. 603 184 111

 • Dárkový poukaz

  Darujte svým blízkým dárkový poukaz na všechny naše služby. Motivy poukazů naleznete v záložce "Dárkové poukazy". V případě zájmu nám napište na email info@lazneleopoldov.eu. Dárkové poukazy hodnotové a na konkrétní pobyt nebo službu vydané od 1.12.2019 jsou platné do 31.12.2021. Doba platnosti poukazů bude prodloužena automaticky.