• O našem Relax centru

Relax centrum

Naše lázně jsou soukromé zdravotnické zařízení. V případě, že máte pochybnosti o vhodnosti procedur, konzultujte svůj aktuální zdravotní stav se svým ošetřujícím lékařem. Použité ingredience a produkty mají své účinky a záleží jen na Vaší svobodné vůli, zda je využijete. Upozornění: v našich lázních nejsou k dispozici pomůcky pro pacienty s omezeným pohybem. Všechny procedury je nutné objednat, alespoň 24 hodin předem. Pokud potřebujete zrušit svoji proceduru, je nutné to nahlásit alespoň 12 hodin předem, nejpozději však ráno v den objednání do 9:00.

Cena: 0,-

Jak se k nám dostat

Vlakem - stanice Staré Město u Uherského Hradiště (trať Přerov - Břeclav). Autobusem - zastávak "Buchlovice, náměstí", zasátvka "Buchlovice, rozcestí". Autem po silnici I/50. Vzdálenost od Brna je 65 km, od Zlína 40 km. Parkování je možné u areálu zdarma.

Cena: 0,-

Co si vzít s sebou?

Ručníky, osušky i prostěradla máme k dispozici, své vlastní tedy nepotřebujete, jejich zapůjčení je započítáno v ceně procedury. Pitný režim je také zachovaný, k procedurám je k dispozici voda. V případě, že u nás trávíte více času - např. při pobytu - můžete si s sebou vzít vlastní přezůvky, někdo si vozí i vlastní župan. Plavky nejsou nutné, všechny procedury probíhají v soukromí.

Cena: 0,-

Jakou zvolit kombinaci procedur?

Nejoblíbenější kombinace najdete na našich internetových stránkách v sekci "Akce a balíčky". Většinou se preferuje prohřátí v koupeli nebo sauně před masážemi. Rádi Vám s výběrem poradíme. Na procedury docházejte 10 minut před objednaným časem. V případě pozdního příchodu Vám bude procedura krácena s ohledem na další rezervace.

Cena: 0,-

Jak objednat pobyt s procedurami?

Svůj požadavek nám můžete sdělit telefonicky, poté Vás požádáme o zaslání písemné objednávky pobytu s procedurami na email. Na základě volné kapacity Vám bude nabídnuto ubytování v Loveckém zámečku nebo v chatce. Po objednání Vám zašleme na email údaje k platbě zálohy a informace k pobytu. Po závazném objednání je splatná záloha ve výši 50% z celkové ceny pobytu, doplatek poté uhradíte při příjezdu v recepci. Nástup na pobyt je v odpoledních hodinách (14°°-18°°) a ukončení po snídani (8°°-10°°). Veškeré pokyny k pobytu a rozpis jednotlivých procedur získáte při příjezdu v recepci hotelu.

Cena: 0,-

 • Koupele pro 2 osoby

Vířivá koupel jahodová

Vířivá koupel pro 2 osoby (40 minut)

Cena: 700,-

Vířivá koupel levandulová

Vířivá koupel pro 2 osoby (40 minut)

Cena: 700,-

Kontraindikace - koupel pro 2 osoby

Těžká onemocnění nervového původu. Akutní zánětlivé stavy. Dekompenzovaná onemocnění srdce a těžké oběhové poruch. Rizikové těhotenství. Chřipková a jiná onemocnění. Alergie na koupelové pěny, oleje a koupelové soli.

Cena: 0,-

Vířivá koupel s čokoládovou solí

Vířivá koupel pro 2 osoby ( 40 minut )

Cena: 700,-

Vířivá koupel se solí z Mrtvého moře

Vířivá koupel pro 2 osoby (40 minut) - zlepšuje chronické formy většiny kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, alergie) - blahodárně působí na celý organismus (pohybový aparát, revmatismus) - navozuje stav absolutní relaxace a to i po náročných sportovních výkonech - redukuje únavu, stres, deprese - dodává tělu životně důležité minerály - kůže je pružná a zdravě zářící - revmatismus, chronické bolesti pohybového aparátu, péče o tělo, relaxace

Cena: 700,-

Vířivá koupel s bylinnou esencí nebo koupelovou pěnou

Vířivá koupel pro 2 osoby ( 40 minut)

Cena: 700,-

Sekt k vaně

Cena: 150,-

 • Koupele pro 1 osobu

Perličková koupel bylinná

20 - 25 minut

Cena: 350,-

Koupel s červenou borůvkou

koupel pro 1 osobu (20 - 25 min.)

Cena: 350,-

Koupel s čokoládovou solí

Koupel pro 1 osobu ( 20 - 25 minut)

Cena: 350,-

Koupel jahodová

Koupel pro 1 osobu (20 - 25 minut)

Cena: 350,-

Koupel titan - pro muže

Koupel pro 1 osobu (20 - 25 minut)

Cena: 350,-

Koupel se solí z Mrtvého moře

Koupel pro 1 osobu (20 - 25 minut) - zlepšuje chronické formy většiny kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, alergie) - blahodárně působí na celý organismus (pohybový aparát, revmatismus) - navozuje stav absolutní relaxace a to i po náročných sportovních výkonech - redukuje únavu, stres, deprese - dodává tělu životně důležité minerály - kůže je pružná a zdravě zářící - revmatismus, chronické bolesti pohybového aparátu, péče o tělo, relaxace

Cena: 350,-

Koupel levandulová

Koupel pro 1 osobu ( 20 - 25 minut)

Cena: 350,-

Kontraindikace - koupel pro 1 osobu

Těžká onemocnění nervového původu. Akutní zánětlivé stavy. Dekompenzovaná onemocnění srdce a těžké oběhové poruch. Rizikové těhotenství. Chřipková a jiná onemocnění. Alergie na koupelové pěny, oleje a koupelové soli.

Cena: 0,-

 • Masáže

Klasická ruční masáž

30 minut

Cena: 450,-

Klasická ruční masáž

60 minut

Cena: 900,-

Klasická masáž zad + baňková masáž

45 minut

Cena: 550,-

Masáž lávovými kameny

šíje, ramena a záda (30 minut masáž + 15 minut odpočinek)

Cena: 550,-

Kombinovaná masáž zad

klasická ruční + havaj + lávové kameny (30 minut masáž + 15 minut odpočinek )

Cena: 550,-

Medová detoxikační masáž + zábal

Masáž šíje, ramen a zad + zábal (45 minut)

Cena: 500,-

Čokoládová masáž zad + zábal

Čokoládová masáž zad + zábal zad (45 minut)

Cena: 650,-

Masáž plosek, lýtek + peeling + zábal

Masáž plosek, lýtek + peeling + zábal (50 minut) - není vhodné pro osoby s křečovými žílami!!!

Cena: 550,-

Masáž obličeje a hlavy

Masáž obličeje + hlavy (45 minut)

Cena: 450,-

Kontraindikace - klasická masáž

Při horečnatém, akutním zánětlivém a infekčním onemocnění a při podezření na ně. Po operacích páteře a zad. Na kůži postižené chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým. V místech čerstvého poranění a porušení celistvosti kůže. V místech křečových žil (varixů) a bércových vředů a u zánětů žil. Při nádorových onemocněních. Při krvácivých chorobách a u pokročilé aterosklerózy a osteoporózy. Choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak…). Při chorobách dutiny břišní. Choroby krve, problémy se srážlivostí krve… Při onemocnění žlučníku a močových cest. Masáž břicha v době gravidity, dva měsíce po porodu a při menstruaci. Těžké stavy plicní a kostní tuberkulózy. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace - baňková masáž

Kožní onemocnění - lupénka, ekzém, plíseň, bradavice, vystouplá znaménka, akné … Poranění kůže - integrity, akutní otevřené rány, lokální hnisavé infekce, čerstvé jizvy. Teplota. Těhotenství - po dohodě s lékařem. Onemocnění krevní srážlivosti. Akutní traumatické stavy, zlomeniny, masivní hematomy. Akutní trombózy a tromboflebitidy, varixy (trombóza = sražení krve v žíle nebo tepně). Onkologické onemocnění. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace - masáž lávovými kameny

Bezprostředně po jídle či velké fyzické námaze, tam je nutná zvýšená opatrnost. Při hemofilii, křečových žilách (hemofilie = porucha srážlivosti krve). Při kardiovaskulárních chorobách (choroby srdce a cév), hypertenzi (vysoký krevní tlak). Při intenzivní nebo bolestivé menstruaci. V těhotenství a šestinedělí. Při otevřených ranách a podlitinách. Při hypersenzitivitě (zvýšená citlivost) na teplo. S diagnózou diabetes mellitus a další metabolická onemocnění (osteoporóza atd.), epilepsie, schizofrenie, neuropatie, jiných neurologických onemocnění. Při porušení integrity kůže, kožní infekci, vyrážkách. Při infekčním onemocnění, zánětlivých procesech, horečnatých stavech, nádorových onemocněních. Po operaci páteře. Při TBC. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle. Lokální kontraindikace - křečové žíly neboli varixy (upozorněte, pokud máte křečové žíly, některé nejsou vidět), otevřené rány a podlitiny.

Cena: 0,-

Kontraindikace - medová masáž

Při vzniku alergie na med. V oblasti otevřených ran. Při tumorech. Krvácení. Při vysokém očním tlaku. Trombóze. Těhotenství. Infekčních chorob. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace - čokoládová masáž

Alergie na čokoládu. Infekční a horečnaté onemocnění. Kožní infekce. Těhotenství. Záněty. Nachlazení. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace - masáž plosek, lýtek...

Plísňové či virové onemocnění nohou. Bradavice, kuří oka, otevřené nebo hnisavé rány. Křečové žíly. Záněty žil, trombóza. Bércové vředy. Opilost, požití psychotropních látek.

Cena: 0,-

Kontraindikace - masáž obličeje a hlavy

Infekční onemocnění, horečka. Vysoký nebo velmi nízký krevní tlak. Místní infekce nebo zánět. Při poranění nebo těsně po operaci, nehodě nebo úrazu. Nádorové onemocnění. Epilepsie. Lupénka. Onemocnění cév. Opilost, požití psychotropních látek.

Cena: 0,-

 • Relaxační kosmetické ošetření obličeje

Kontraindikace - kosmetické ošetření obličeje

Hnisavé, bakteriální, virové a mykotické a parazitární onemocnění kůže. Kožní adnex. Lupénka v akutním stádiu. Dotyková alergie. Některé srdeční onemocnění. Stomatologické problémy. Zánět nervů. Alergie na kosmetické přípravky. Onemocnění cukrovky. Vysoký krevní tlak. Onemocnění štítné žlázy.

Cena: 0,-

Kosmetika obličeje s blátem z Mrtvého moře

čistící, stahuje póry (obsahuje - peeling, masáž, masku, vitamínové ampule, závěrečný krém) 60 minut

Cena: 650,-

Kosmetika obličeje s vitamínem C

pro unavenou pleť, zpevňující (obsahuje - peeling, masáž, masku, vitamínové ampule, závěrečný krém) 60 minut

Cena: 650,-

Kosmetika obličeje olivová

hydratační, klidnící (obsahuje - peeling, masáž, masku, vitamínové ampule, závěrečný krém) 60 minut

Cena: 650,-

Kosmetika obličeje s Aloe Vera

klidnící, vhodná na citlivou pleť (obsahuje - peeling, masáž, masku, vitamínové ampule, závěrečný krém) 60 minut

Cena: 650,-

 • Maska na obličej

Kontraindikace - maska na obličej

Hnisavé, bakteriální, virové a mykotické a parazitární onemocnění kůže. Kožní adnex. Lupénka v akutním stádiu. Dotyková alergie. Některé srdeční onemocnění. Stomatologické problémy. Zánět nervů. Alergie na kosmetické přípravky. Onemocnění cukrovky. Vysoký krevní tlak. Onemocnění štítné žlázy.

Cena: 0,-

Maska na obličej dle výběru

očištění obličeje, maska, závěrečný krém (30 minut)

Cena: 250,-

 • Zábaly na ruce a nohy

Parafínový zábal na ruce

25 minut

Cena: 150,-

Kontraindikace - zábal na ruce parafínový

Alergie na parafín. Kožní exacerbace = nové vzplanutí chronické choroby, která není dostatečně zhojena nebo jejíž příčina trvá. Zánětlivé procesy kůže. Otevřené rány.

Cena: 0,-

Kontraindikace - zábal na nohy lymfa

Plísňové či virové onemocnění nohou. Bradavice, kuří oka, otevřené nebo hnisavé rány. Křečové žíly. Záněty žil, trombóza. Bércové vředy.

Cena: 0,-

Zábal na nohy – lymfa

Pro lepší prokrvení, revmatismu, artróze, dně, na oteklé a unavené nohy. Osvěžuje, podporuje tok lymfózních tekutin. (25 minut)

Cena: 145,-

 • Zábaly na tělo

Rašelinový zábal celého těla

Cena: 550,-

Kontraindikace - zábaly celého těla

Alergie (na bahno, levanduli, borůvky…). Kožní infekce. Aktivní záněty kloubů. Otevřené rány. Vysoký nebo hodně nízký krevní tlak. Těhotenství. Kardiovaskulární problémy = problémy srdce a cév.

Cena: 0,-

Zábal zad z bahna z Mrtvého moře

Uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Nahřáté bahno z Mrtvého moře uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže. Vhodné na: Revmatismus, Lupénka, Akné, Ztvrdlá kůže, Celulitida, Atopický ekzém (30 minut)

Cena: 300,-

Zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře

Uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Nahřáté bahno z Mrtvého moře uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže. Vhodné na: Revmatismus, Lupénka, Akné, Ztvrdlá kůže, Celulitida, Atopický ekzém (40 minut)

Cena: 550,-

Zábal celého těla levandulový

40 minut

Cena: 550,-

Zábal celého těla červená borůvka

40 minut

Cena: 550,-

Zábal celého těla Titan

40 minut

Cena: 550,-

 • Exkluzivní procedury

Procedura pro pány - Titan

Koupel, masáž šíje, ramen a zad, solná jeskyně (105 minut)

Cena: 950,-

Procedura s vůní mořské perly

Peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (90 minut)

Cena: 1600,-

Procedura pro děti - s vůní jahod

Bublinková koupel, jemná masáž (40 minut) do 12-ti let

Cena: 650,-

Procedura s vůní levandule

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (120 minut)

Cena: 1900,-

Procedura s vůní šeříku

peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (90 minut )

Cena: 1600,-

Procedura s vůní červené borůvky

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (120 minut)

Cena: 1900,-

Procedura s vůní jantaru

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (120 minut)

Cena: 1900,-

Čokoládové pohlazení

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal, (120 minut)

Cena: 1900,-

 • Sauna

Finská sauna 1 osoba

Cena za osobu. (50 minut)

Cena: 250,-

Finská sauna 2 osoby

Cena za osobu (50 minut)

Cena: 200,-

Finská sauna nad 2 osoby

Cena za osobu (50 minut)

Cena: 150,-

Kontraindikace - sauna

Vysoký krevní tlak. Postižení ledvin. Srdeční arytmie. Onemocnění srdce obecně. Akutní zánětlivá stádia revmatických onemocnění. Akutní infekty horních či dolních cest dýchacích. Nevyléčená tuberkulóza. Tepenné blokády. Zhoubné nádory.

Cena: 0,-

 • Peelingy celého těla

Peeling celého těla šeřík

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla červená borůvka

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla jantar

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla levandule

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Kontraindikace - peeling

Alergie (na levanduli, borůvky, šeřík…). Jemná citlivá pokožka. Poranění, otoky. Štítná žláza. Rozšířené žilky.

Cena: 0,-

 • Solná jeskyně

Solná jeskyně - dospělý

Indikace – zánět hrtanu, nosu, průduškové astma, kožní nemoci, alergie, neuróza, stres Kontraindikace – onemocnění štítné žlázy (45 minut)

Cena: 150,-

Solná jeskyně - dítě 4 – 12 let

Indikace – zánět hrtanu, nosu, průduškové astma, kožní nemoci, alergie, neuróza, stres Kontraindikace – onemocnění štítné žlázy (45 minut)

Cena: 100,-

Solná jeskyně - dítě do 4 let

Indikace – zánět hrtanu, nosu, průduškové astma, kožní nemoci, alergie, neuróza, stres Kontraindikace – onemocnění štítné žlázy (45 minut)

Cena: 0,-

Permanentka na 10 vstupů pro dospělé

Platnost na 2 měsíce - permanentka je nepřenosná a platí pouze pro jednu osobu /je vázaná na konkrétní osobu/

Cena: 1200,-

Permanentka na 10 vstupů pro děti

Platnost na 2 měsíce - permanentka je nepřenosná a platí pouze pro jednu osobu /je vázaná na konkrétní osobu/

Cena: 700,-

Solná jeskyně - podmínky vstupu

Vstup do solné jeskyně nově povolen pouze ve SVĚTLÝCH ČISTÝCH PONOŽKÁCH, které si každý musí přinést z domu, VSTUP NABOSO JE ZAKÁZÁN. V případě, že zapomenete, je možné ponožky zakoupit v recepci lázní. Nadále platí zákaz konzumace a jídla a pití v solné jeskyni.

Cena: 0,-

Kontraindikace - solná jeskyně

Choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak…). Při cukrovce. Při epilepsii. U chronických kožních chorob. U křečových žil. V těhotenství. Kdo nejít vůbec: zvýšená činnost štítné žlázy, klaustrofobie.

Cena: 0,-

 • Lázeňské procedury

Koupel v minerální sirné vodě včetně suchého zábalu

20 minut koupel + 10 minut suchý zábal

Cena: 380,-

Koupel vířivá v minerální sirné vodě včetně suchého zábalu

20 minut koupel + 10 minut suchý zábal

Cena: 380,-

Koupel rašelinová

Rašelinová koupel má vynikající účinky při revmatických chorobách a artrózách, přináší úlevu při bolestech zad, kloubů i svalů, zlepšuje ekzémy, akné a kožní záněty, zmírňuje stavy napětí a stresu, posiluje funkci potních žláz. (20 minut)

Cena: 380,-

Koupel uhličitá

Výborná pro silné prokrvení pokožky, blahodárně působí při hojení jizev po úrazech a operacích. (20 minut)

Cena: 380,-

Koupel kyslíková

Vytváří jemné kyslíkové bublinky, které obalují při koupeli pokožku. Přináší relaxaci a uvolnění. Ocení to zejména lidé se špatně prokrveným sedacím svalstvem v důsledku sedavé práce za stolem nebo za volantem. Při pravidelném používání dochází k postupnému vyplavování odpadních látek, zejména ze starých zánětlivých ložisek a k jejich emitaci z těla. (20 minut)

Cena: 380,-

Koupel jódo - bromová

Vhodná na nemoci nervové, pohybové, gynekologické, kožní. (20 minut)

Cena: 380,-

Rašelinový obklad velký

20 minut (záda)

Cena: 160,-

Rašelinový obklad malý

20 minut (rameno, koleno)

Cena: 80,-

Parafínový obklad

20 minut

Cena: 180,-

Kontraindikace sirné koupele

Bronchiální astma nebo průduškové astma (chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest). Epilepsie. Těhotenství. Těžké nemoci srdce a krevního oběhu. Infekční nemoci . Aktivní tromboflebitida = onemocnění povrchového žilního systému (v žilách se tvoří krevní sraženiny). Aktivní psychóza = závažné duševní onemocnění (schizofrenie, bipolární porucha…). Astabilní cukrovka. Inkontinence.

Cena: 0,-

Kontraindikace rašelinové koupele

V těhotenství. Těžké oběhové onemocnění. Přecitlivělost na teplo. Otevřená poranění kůže. Krvácení. Otoky.

Cena: 0,-

Kontraindikace uhličité koupele

V těhotenství. Akutní virové stavy. Zánětlivá onemocnění kůže. Epilepsie.

Cena: 0,-

Kontraindikace kyslíkové koupele

V těhotenství. Akutní onemocnění. Poranění kůže. Nádorové onemocnění. Hypertenze = vysoký krevní tlak.

Cena: 0,-

Kontraindikace jodo-bromové koupele

Alergie na jód. Akutní onemocnění. Tyreotoxikóza – onemocnění z nadměrného množství hormonů štítné žlázy v krvi - některá onkologická onemocnění.

Cena: 0,-

Kontraindikace - rašelinové obklady

Horečnaté infekční onemocnění. Těžká onemocnění srdce a oběhová onemocnění. Vysoký krevní tlak. Vysoce zánětlivý revmatismus. Poranění kůže a jiné akutní onemocnění pokožky.

Cena: 0,-

Kontraindikace - parafínový obklad

Horečnaté infekční onemocnění. Těžká onemocnění srdce a oběhová onemocnění. Vysoký krevní tlak. Vysoce zánětlivý revmatismus. Poranění kůže a jiné akutní onemocnění pokožky.

Cena: 0,-