• Novinky

 • BENEFIT PRO ZDRAVOTNÍKY 8000,-KČ

  Přijímáme rezervace na pobyty v hodnotě 8000 Kč v souladu s mimořádným dotačním programem pro poskytovatele lůžkové péče pro pracovníky ve zdravotnictví v souvislosti s epidemií COVID-19. Jedná se o nefinanční benefit, který lze použít na zdravotní služby. Maximální výše příspěvku je stanovena na 8 000 Kč (pouze zdravotník). Nabídku naleznete v sekci "AKCE A BALÍČKY" -> SPECIÁLNÍ NABÍDKA -> BENEFIT PRO ZDRAVOTNÍKY. Objednávky pobytů přijímáme na emailu: info@lazneleopoldov.eu.

 • SOLNÁ JESKYNĚ - PODMÍNKY VSTUPU

  Vstup do solné jeskyně nově povolen pouze ve SVĚTLÝCH ČISTÝCH PONOŽKÁCH, které si každý musí přinést z domu, VSTUP NABOSO JE ZAKÁZÁN. V případě, že zapomenete, je možné ponožky zakoupit v recepci lázní. Nadále platí zákaz konzumace a jídla a pití v solné jeskyni. Těšíme se na vaši návštěvu a děkujeme vám za spolupráci, která zvyšuje bezpečí vás i všech ostatních návštěvníků.

 • Provozní doba lázní:

  Provozní doba lázní - dle objednávek: Pondělí: ZAVŘENO Úterý: 10°° - 20°° Středa: 10°° - 20°° Čtvrtek: 10°° - 20°° Pátek: 10°° - 20°° Sobota: 10°° - 20°° Neděle: 10°° - 18°° NA VŠECHNY PROCEDURY JE NUTNÉ SE OBJEDNAT MINIMÁLNĚ 14 DNŮ PŘEDEM .

 • Masérka

  Hledáme do našeho kolektivu masérku na plný úvazek nebo na občasné výpomoci. Životopisy zasílejte na info@lazneleopoldov.eu. Více informací na tel. 603 184 111

 • Zabíjačka 1.10.2022

  Zveme Vás na tradiční zabíjačku v sobotu 1. října od 12:00 hod. Můžete ochutnat zabíjačkové speciality a burčák. Živá hudba k tanci a poslechu.

 • Dárkový poukaz

  Darujte svým blízkým dárkový poukaz na všechny naše služby. Motivy poukazů naleznete v záložce "Dárkové poukazy". V případě zájmu nám napište na email info@lazneleopoldov.eu.

Lázně leopoldov se zapojily do odměňování zaměstnanců zdravotních a sociálních služeb, kteří projevili mimořádné úsilí při zvládání pandemie COVID-19 v rámci RP21-21 VOUCHER ODMĚNA PRO ZAMĚSTNANCE, PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU.