• Ubytování v Loveckém zámečku

Ubytování v Loveckém zámečku

Interiér Loveckého zámečku navozuje atmosféru starobylého zámku. Nabízí komfortně vybavené pokoje se sociálním zařízením, sprchovým koutem a Wifi. K dispozici jsou jedno, dvou a tří lůžkové pokoje. Na každém pokoji jsou k dispozici ručníky, osušky a fén na vlasy. Celková kapacita Loveckého zámečku je 44 lůžek. Pro Vaše nejmenší Vám půjčíme postýlku. Možnost využití tenisového kurtu pro ubytované zdarma. Možnost zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek. Půjčení postýlky 100 Kč / noc. Děti do 3 let (bez nároku na lůžko) noc zdarma. Děti od 3 do 6-ti let polovinu z ceny za osobu. V ceně pobytu není započítán "poplatek z pobytu" (ten nahrazuje dřívější lázeňský poplatek). Poplatek je ve výši 20 Kč/den. Výše poplatku je stanovena vyhláškou městyse Buchlovice. Novinkou je, že poplatek nebudou hradit osoby nad 70 let a děti mladší 18 let. Všechny pokoje se nachází v 1. a 2. patře bez výtahu.

Ceník

1 lůžkový pokoj se snídaní

1050 Kč

za noc

2 lůžkový pokoj se snídaní

1800 Kč

za noc

3 lůžkový pokoj se snídaní

2400 Kč

za noc

Zvířata v hotelu nejsou povolena

0 Kč

za noc

Dětská postýlka

100 Kč

za noc

Děti do 3 let (bez nároku na lůžko)

0 Kč

za noc

Děti od 3 do 6 let polovinu z ceny za osobu

0 Kč

za noc

  • Pokoj s hydromasážní vanou

Pokoj s hydromasážní vanou

Vám nabídne příjemně strávenou noc ve starobyle zařízeném pokoji s nábytkem z ebenového dřeva a hydromasážní vanou na pokoji. Samozřejmě, že zde nechybí sociální zařízení se sprchou, televize, minibar, připojení na internet. V pokoji jsou k dispozici ručníky, osušky, župany a fén na vlasy. V ceně pobytu není započítán"poplatek z pobytu" (ten nahrazuje dřívější lázeňský poplatek). Poplatek je ve výši 20 Kč/den. Výše poplatku je stanovena vyhláškou městyse Buchlovice. Novinkou je, že poplatek nebudou hradit osoby nad 70 let a děti mladší 18 let.

Ceník

Svatební apartmá se snídaní

2800 Kč

za noc

Zvířata nejsou povolena

0 Kč

za noc

  • Ubytování v chatce

Ubytování v chatce

Pro ty, kteří dávají přednost ubytování v chatce máme také řešení. V areálu lázní Leopoldov je celkem 8 chatek (7x pětilůžková a 1x čtyřlůžková). Může zde být ubytováno 1-5 osob. (OD DUBNA DO ŘÍJNA PŘIJÍMÁME POBYTY MINIMÁLNĚ NA 2 NOCI). Vybavení - 2 samostatné ložnice, obývací pokoj, kuchyně v základní výbavě, soc. zařízení se sprchou, terasa s posezením. V chatkách není TV a Wi-Fi. V chatkách nejsou ručníky ani osušky. Celková kapacita na chatách je 39 osob. Při chatě je ohniště a tenisový kurt, který je pro ubytované zdarma. Možnost zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek. Ubytování pro nenáročné. V ceně pobytu není započítán"poplatek z pobytu" (ten nahrazuje dřívější lázeňský poplatek). Poplatek je ve výši 20 Kč/den. Výše poplatku je stanovena vyhláškou městyse Buchlovice. Novinkou je, že poplatek nebudou hradit osoby nad 70 let a děti mladší 18 let.

Ceník

1-5 osob (cena pro rok 2023)

1500 Kč

za noc

5 osob (cena pro rok 2022)

1400 Kč

za noc

Pes

200 Kč

za noc

Topení

300 Kč

za noc

Přistýlka

250 Kč

za noc

Lázně leopoldov se zapojily do odměňování zaměstnanců zdravotních a sociálních služeb, kteří projevili mimořádné úsilí při zvládání pandemie COVID-19 v rámci RP21-21 VOUCHER ODMĚNA PRO ZAMĚSTNANCE, PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU.