• Ubytování v Loveckém zámečku

Ubytování v Loveckém zámečku

Interiér Loveckého zámečku navozuje atmosféru starobylého zámku. Nabízí komfortně vybavené pokoje se sociálním zařízením, sprchovým koutem a Wifi. K dispozici jsou jedno, dvou a tří lůžkové pokoje. Na každém pokoji jsou k dispozici ručníky, osušky a fén na vlasy. Celková kapacita Loveckého zámečku je 43 lůžek. Pro Vaše nejmenší Vám půjčíme postýlku. Možnost využití tenisového kurtu pro ubytované zdarma. Možnost zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek. Půjčení postýlky 100 Kč / noc. Děti do 3 let (bez nároku na lůžko) noc zdarma. Děti od 3 do 6-ti let polovinu z ceny za osobu. V ceně pobytu není započítán "poplatek z pobytu" (ten nahrazuje dřívější lázeňský poplatek). Poplatek je ve výši 20 Kč/den. Výše poplatku je stanovena vyhláškou městyse Buchlovice. Novinkou je, že poplatek nebudou hradit osoby nad 70 let a děti mladší 18 let. Všechny pokoje se nachází v 1. a 2. patře bez výtahu.

Ceník

1 lůžkový pokoj se snídaní

1050 Kč

za noc

2 lůžkový pokoj se snídaní

1800 Kč

za noc

3 lůžkový pokoj se snídaní

2400 Kč

za noc

Zvířata v hotelu nejsou povolena

0 Kč

za noc

Dětská postýlka

100 Kč

za noc

Děti do 3 let (bez nároku na lůžko)

0 Kč

za noc

Děti od 3 do 6 let polovinu z ceny za osobu

0 Kč

za noc

  • Pokoj s hydromasážní vanou

Pokoj s hydromasážní vanou

Vám nabídne příjemně strávenou noc ve starobyle zařízeném pokoji s nábytkem z ebenového dřeva a hydromasážní vanou na pokoji. Samozřejmě, že zde nechybí sociální zařízení se sprchou, televize, minibar, připojení na internet. V pokoji jsou k dispozici ručníky, osušky, župany a fén na vlasy. V ceně pobytu není započítán"poplatek z pobytu" (ten nahrazuje dřívější lázeňský poplatek). Poplatek je ve výši 20 Kč/den. Výše poplatku je stanovena vyhláškou městyse Buchlovice. Novinkou je, že poplatek nebudou hradit osoby nad 70 let a děti mladší 18 let.

Ceník

Svatební apartmá se snídaní

2800 Kč

za noc

Zvířata nejsou povolena

0 Kč

za noc

  • Ubytování v chatce

Ubytování v chatce

Pro ty, kteří dávají přednost ubytování v chatce máme také řešení. Chaty v areálu lázní Leopoldov jsou pětilůžkové, ale může zde být ubytováno 1-5 osob. (OD DUBNA DO ŘÍJNA PŘIJÍMÁME POBYTY MINIMÁLNĚ NA 2 NOCI). Vybavení - 2 samostatné ložnice, obývací pokoj, kuchyně v základní výbavě, soc. zařízení se sprchou, terasa s posezením. V chatkách není TV a Wi-Fi. V chatkách nejsou ručníky ani osušky. Celková kapacita na chatách je 39 osob. Při chatě je ohniště a tenisový kurt, který je pro ubytované zdarma. Možnost zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek. Ubytování pro nenáročné. V ceně pobytu není započítán"poplatek z pobytu" (ten nahrazuje dřívější lázeňský poplatek). Poplatek je ve výši 20 Kč/den. Výše poplatku je stanovena vyhláškou městyse Buchlovice. Novinkou je, že poplatek nebudou hradit osoby nad 70 let a děti mladší 18 let.

Ceník

1-4 osoby

1200 Kč

za noc

5 osob

1400 Kč

za noc

Pes

100 Kč

za noc

Topení

250 Kč

za noc

Přistýlka

150 Kč

za noc

Lázně leopoldov se zapojily do odměňování zaměstnanců zdravotních a sociálních služeb, kteří projevili mimořádné úsilí při zvládání pandemie COVID-19 v rámci RP21-21 VOUCHER ODMĚNA PRO ZAMĚSTNANCE, PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU.